Home
Skor Gir
Ekipmanlar
Üretici Bilgileri
Sınıf Bilgileri
Lastik Bilgileri
Tahta Bilgileri
2016-2017 Sezonu Süperlig Erkekler
Ligler
Takvim
Yeni Site Demo
Yeni Turnuva Organizaasyon
Kulüp
Tüm Kulüpler
Kulüp Üyeliklerim
Favori Kulüplerim
Benim Kulüplerim
Table Tennis
Ratingler
Şehir Ratingleri
Dernek Ratingleri
Raitingler
Turnuvalar
Aktif Turnuvalar
BBSK2 13.02.2022PTS
IVTTA 7.4.2022 PER
ADANA VT 2020
ANTALYA 2020
ANTALYA OPEN 2020
BURSA 2021
İZVET 2021
MERSİN 2022
Ligler
Oyuncu Listesi
Maçlar
Üye
Genel Liste
Detaylı Liste
Benim Sayfam
Üye Sayfaları
Medya
Tüm Medya
Resimler
Videolar
Youtube & Chat
Hesap
Profil Bilgileri
Arkadaş Listesi
Mesaj Kutusu
Yeni Mesaj
Gelen Kutusu
Giden Kutusu
Çöp Kutusu
Adres Defterim
Blok Listem
Ekran Ayarları
En Küçük Ekran
Küçük Ekran
Normal Ekran
Geniş Ekran
Menu
Ana Sayfa
Başvurular
Turnuva Kayıt
Başvuru Listesi
Resimli Oyuncu Listesi
Ortak Arayanlar
Yaş Grupları
Tüm Yaş Grupları
Tek Erkek
30-39MS
40-49MS
50-59MS
60-64MS
65-69MS
70+MS
Tek Kadın
40-49WS
50+WS
Çift Erkek
30-39MD
40-49MD
50-59MD
60-64MD
65-69MD
70+MD
Çift Kadın
40-49WD
50+WD
MIX
MIX
Medya
Resimler
Videolar
İletişim
Sorun Bildir
Youtube & Chat
BURSA 2021
Giriş
Kayıp Şifre
Üye Bilgileri Bölümü
LOST PSSWORD
Mail Adresi
:
Ana Sayfa
Başvuru Formu
Online Üye ve Ziyaretçiler
Hızlı Mesajlaşma
Hızlı Mesaj
asdasdas dasdas
Kayıtlar BURSA 2021 turnuvasının resmi sitesinden yapılmaktadır.
Kayıt için tıklayınız!
BAŞVURU LİSTESİ
222
DIMITAR KARAIVANOV
Turkey
MESTANLI
ERKEK
70+MS
221
ENSAR KILIÇ
Turkey
İSTANBUL
ERKEK
60-64MS
220
FERİDUN TOPARLAK
Turkey
YALOVA
ERKEK
60-64MS
219
MEHTAP KÖM
Turkey
İSTANBUL
KADIN
50+WS
218
MEHLİKA BASUT
Turkey
İSTANBUL
KADIN
50+WS
217
MELTEM KÜÇÜK
Turkey
ZONGULDAK
KADIN
50+WS
216
GÜNER DEMİREL
Turkey
ANKARA
ERKEK
50-59MS
215
ELİF GAMZE GÖZNE
Turkey
İSTANBUL
KADIN
50+WS
214
AHMET KUZU
Turkey
BURSA
ERKEK
70+MS
213
OSMAN KUM
Turkey
İZMİR
ERKEK
70+MS
212
HALİT İBAK
Turkey
ISTANBUL
ERKEK
70+MS
211
NECMİ ŞAHİN
Turkey
BALIKESİR
ERKEK
70+MS
210
CAN BİNGÖL
Turkey
İSTANBUL
ERKEK
70+MS
209
CEMAL SEYHAN CANDAN
Turkey
İSTANBUL
ERKEK
70+MS
208
A. FARUK PINAR
Turkey
MANİSA
ERKEK
70+MS
207
ŞENEL ALTUN
Turkey
ESKİŞEHİR
ERKEK
70+MS
206
SABRİ METİN İSKİT
Turkey
İSTANBUL
ERKEK
70+MS
205
HÜSEYİN FEHMİ YAVUZER
Turkey
BURSA
ERKEK
70+MS
204
BEKİR TECİMEROĞLU
Turkey
İSTANBUL
ERKEK
65-69MS
203
ABDULLAH KAYA
Turkey
BURSA
ERKEK
65-69MS
202
SADULLAH ŞEN
Turkey
KOCAELİ
ERKEK
65-69MS
201
İSMAİL KARAYALI
Turkey
İZMİR
ERKEK
65-69MS
200
KUNTER YÜCE
Turkey
ANKARA
ERKEK
65-69MS
199
YAKUP ÇİFTÇİ
Turkey
BURSA
ERKEK
65-69MS
198
HÜSEYİN ZAFER DURUSOY
Turkey
ANKARA
ERKEK
65-69MS
197
ATİLLA TAŞDAN
Turkey
MUĞLA
ERKEK
65-69MS
196
CELAL ÖZAL
Turkey
ISTANBUL
ERKEK
65-69MS
195
HALİL KARGIN
Turkey
BURSA
ERKEK
65-69MS
194
BEKTAŞ AYDOĞAN
Turkey
ALMANYA
ERKEK
65-69MS
193
MEHMET SERDAR ALBAYRAK
Turkey
ANKARA
ERKEK
65-69MS
192
SELÇUK KÜÇÜKAZAY
Turkey
İSTANBUL
ERKEK
65-69MS
191
AHMET ERTUĞRUL HENDEN
Turkey
İSTANBUL
ERKEK
65-69MS
190
NAZMİ BATTAL
Turkey
ANKARA
ERKEK
65-69MS
189
YALÇIN KALAY
Turkey
KÜTAHYA
ERKEK
65-69MS
188
MURAT SİVRİKAŞ
Turkey
ANTALYA
ERKEK
65-69MS
187
SADİ ULUÇAY
Turkey
İSTANBUL
ERKEK
60-64MS
186
MUSTAFA ALTUNOK
Turkey
İSTANBUL
ERKEK
60-64MS
185
SONER BUĞRA
Turkey
İZMİR
ERKEK
60-64MS
184
BİLAL SAN
Turkey
ANKARA
ERKEK
60-64MS
183
DURAN OKUR
Turkey
MANİSA
ERKEK
60-64MS
182
CAN DEMİRÇAY
Turkey
İSTANBUL
ERKEK
60-64MS
181
KENAN ATALAY
Turkey
İSTANBUL
ERKEK
60-64MS
180
FİKRET MALAKÇIOĞLU
Turkey
BURSA
ERKEK
60-64MS
179
ÖMER HALİS BOZDOĞAN
Turkey
MUĞLA
ERKEK
60-64MS
178
ECVET GÜLELİ
Turkey
BURSA
ERKEK
60-64MS
177
AHMET CEMİL ABİŞ
Turkey
ANKARA
ERKEK
60-64MS
176
SAVAŞ ERTUFAN
Turkey
ISTANBUL
ERKEK
60-64MS
175
MUSTAFA KUMDAKÇI
Turkey
İSTANBUL
ERKEK
60-64MS
174
NECDET ATICI
Turkey
ANKARA
ERKEK
60-64MS
173
CEM HANYALOĞLU
Turkey
İSTANBUL
ERKEK
60-64MS
172
HÜSEYİN PİRLİBEYLİOĞLU
Turkey
AYDIN
ERKEK
60-64MS
171
TURGAY ALBAYRAK
Turkey
ANTALYA
ERKEK
60-64MS
170
MUHSİN ŞEN
Turkey
ESKİŞEHİR
ERKEK
60-64MS
169
HAKKI YİĞİT
Turkey
ANKARA
ERKEK
60-64MS
168
AYTEKİN AKDENİZ
Turkey
BURSA
ERKEK
60-64MS
167
HAMİYET MUSLU
Turkey
BURSA
KADIN
50+WS
166
ŞAHİDE TEMİZKANLI
Turkey
ESKİŞEHİR
KADIN
50+WS
165
SEVTAP ÜNLÜ
Turkey
İSTANBUL
KADIN
50+WS
164
IŞIK ERTUFAN
Turkey
ISTANBUL
KADIN
50+WS
163
ÖZLEM AYDIN
Turkey
ISTANBUL
KADIN
50+WS
162
SERPİL PINAR
Turkey
ISTANBUL
KADIN
50+WS
161
FİLİZ KUMDAKÇI
Turkey
İSTANBUL
KADIN
50+WS
160
TÜLİN KARATAŞ
Turkey
BURSA
KADIN
50+WS
159
FİLİZ GÖK
Turkey
MUĞLA
KADIN
50+WS
158
YEŞİM CİNDEMİR
Turkey
ESKİŞEHİR
KADIN
50+WS
157
AYDAN DEMİR
Turkey
İSTANBUL
KADIN
50+WS
156
ESEN YAZICI
Turkey
BURSA
KADIN
50+WS
155
ÜLKÜ BELİR
Turkey
BURSA
KADIN
50+WS
154
HİLAL YAMAK
Turkey
ZONGULDAK
KADIN
50+WS
153
ALP DARDAĞAN
Turkey
BURSA
ERKEK
50-59MS
152
TANJU MERT
Turkey
BURSA
ERKEK
50-59MS
151
METİN BOZYİĞİT
Turkey
İSTANBUL
ERKEK
50-59MS
150
RAMİS DİNDAR
Turkey
BURSA
ERKEK
50-59MS
149
ZEKAİ SOYADLI
Turkey
KIBRIS
ERKEK
50-59MS
148
SEDAT GÖKMENOĞLU
Turkey
BURSA
ERKEK
50-59MS
147
MEHMET EMİN ÖZBAĞCI
Turkey
KOCAELİ
ERKEK
50-59MS
146
AYKUT CEM SAFOĞLU
Turkey
İSTANBUL
ERKEK
50-59MS
145
İSMAİL ATAK
Turkey
İSTANBUL
ERKEK
50-59MS
144
VEDAT ZENGİN
Turkey
İSTANBUL
ERKEK
50-59MS
143
EVANGELOS KOZMIDIS
Turkey
ISTANBUL
ERKEK
50-59MS
142
KAYA ÖZKUŞ
Turkey
İSTANBIL
ERKEK
50-59MS
141
KEMAL DEMİREL
Turkey
BURSA
ERKEK
50-59MS
140
ERTUĞRUL POYRAZ
Turkey
BURSA
ERKEK
50-59MS
139
HÜSEYİN EKMEKÇİ
Turkey
SAMSUN
ERKEK
50-59MS
138
EROL DAĞLI
Turkey
ANTALYA
ERKEK
50-59MS
137
SERDAR OĞUZ
Turkey
İSTANBUL
ERKEK
50-59MS
136
DURSUN GENÇ
Turkey
BURSA
ERKEK
50-59MS
135
MEHMET ŞEN
Turkey
BURSA
ERKEK
50-59MS
134
ADNAN YÜKSEL
Turkey
ANKARA
ERKEK
50-59MS
133
ZEKİ SOYKAN
Turkey
BURSA
ERKEK
50-59MS
132
İRFAN SAVUR
Turkey
BURSA
ERKEK
50-59MS
131
TANER ÇITIR
Turkey
İSTANBUL
ERKEK
50-59MS
130
YALÇIN GÜLSEVER
Turkey
KÜTAHYA
ERKEK
50-59MS
129
TURHAN ÖNDE
Turkey
ISTANBUL
ERKEK
50-59MS
128
İBRAHİM EKE
Turkey
KONYA
ERKEK
50-59MS
127
EKREM KANKILIÇ
Turkey
İSTANBUL
ERKEK
50-59MS
126
ZİHNİ TUNAY
Turkey
İSTANBUL
ERKEK
50-59MS
125
SADİ ÖZKAN
Turkey
İSTANBUL
ERKEK
50-59MS
124
ORHUN ÖRER
Turkey
AYDIN
ERKEK
50-59MS
123
ERCAN ÖZMEN
Turkey
ANKARA
ERKEK
50-59MS
122
ADİL KARASOY
Turkey
ANTALYA
ERKEK
50-59MS
121
FUAT TEKİN
Turkey
ANKARA
ERKEK
50-59MS
120
KEMAL SİNAL
Turkey
BURSA
ERKEK
50-59MS
119
GÜLTEKİN ALKİRAZ
Turkey
ANTALYA
ERKEK
50-59MS
118
BARBAROS GEÇER
Turkey
İSTANBUL
ERKEK
50-59MS
117
NECDET GÖK
Turkey
MUĞLA
ERKEK
50-59MS
116
NEZİH SÜTÇÜ
Turkey
BURSA
ERKEK
50-59MS
115
ŞAKİR YETİŞEN
Turkey
ANTALYA
ERKEK
50-59MS
114
ÖMER AŞKIN DÖĞERLİOĞLU
Turkey
ANKARA
ERKEK
50-59MS
113
ARİF ŞEDELE
Turkey
ISTANBUL
ERKEK
50-59MS
112
ALEMDAR BERBEROĞLU
Turkey
ZONGULDAK
ERKEK
50-59MS
111
MEHMET SALİH ÇETER
Turkey
ZONGULDAK
ERKEK
50-59MS
110
AYHAN UYSAL
Turkey
ESKİŞEHİR
ERKEK
50-59MS
109
ERTUĞRUL ÖZKAN
Turkey
ESKİŞEHİR
ERKEK
50-59MS
108
MURAT TUZCU
Turkey
ESKİŞEHİR
ERKEK
50-59MS
107
AYDIN DEMİRKOL
Turkey
BURSA
ERKEK
50-59MS
106
ÜMİT ZEDELENMEZ
Turkey
ANKARA
ERKEK
50-59MS
105
ENSARİ ACAR
Turkey
ANKARA
ERKEK
50-59MS
104
KAYA GÜLSÜN
Turkey
İSTANBUL
ERKEK
50-59MS
103
ZİYA İSHAKOĞLU
Turkey
İSTANBUL
ERKEK
50-59MS
102
HALUK YAZICI
Turkey
BURSA
ERKEK
50-59MS
101
MÜNİR BİRGÜL
Turkey
İZMİR
ERKEK
50-59MS
100
KERİM SERDAR HEPGÜLER
Turkey
ESKİŞEHİR
ERKEK
50-59MS
99
EMİN AY
Turkey
KOCAELİ
ERKEK
50-59MS
98
TANKUT BORA
Turkey
İZMİR
ERKEK
50-59MS
97
AHMET YUSUF ARK
Turkey
İZMİR
ERKEK
50-59MS
96
AHMET ŞAHAN
Turkey
MUĞLA
ERKEK
50-59MS
95
ERGÜN TÜRK
Turkey
BURSA
ERKEK
50-59MS
94
MİTHAT KOÇANALI
Turkey
BURSA
ERKEK
50-59MS
93
YUNUS USTAOĞLU
Turkey
RİZE
ERKEK
50-59MS
92
TUNCAY TEMİZ
Turkey
BURSA
ERKEK
50-59MS
91
MESUT BARKALE
Turkey
KONYA
ERKEK
50-59MS
90
SEVDA DÖNMEZ
Turkey
ZONGULDAK
KADIN
40-49WS
89
SEVİL TOKATLI
Turkey
İSTANBUL
KADIN
40-49WS
88
BESIRE DOMANIKU
Turkey
KOSAVA
KADIN
40-49WS
87
NESLİHAN ÖNER
Turkey
ANKARA
KADIN
40-49WS
86
HUREY CAMBAZ
Turkey
KIBRIS
KADIN
40-49WS
85
İLKNUR TÜZÜNTÜRK
Turkey
BURSA
KADIN
40-49WS
84
PELİN KOVANCI
Turkey
MANİSA
KADIN
40-49WS
83
SEVDA GEDİK
Turkey
İSTANBUL
KADIN
40-49WS
82
BURCU BAŞARAN
Turkey
İSTANBUL
KADIN
40-49WS
81
ZEYNEP ERENEL GEÇER
Turkey
İSTANBUL
KADIN
40-49WS
80
MEHMET YURTERİ
Turkey
İZMİR
ERKEK
40-49MS
79
BORA ÖZTAŞÇI
Turkey
SİNOP
ERKEK
40-49MS
78
ÖRGÜNÖZ YERDELEN
Turkey
SİNOP
ERKEK
40-49MS
77
HALİL DOĞANGÜL
Turkey
GAZİANTEP
ERKEK
40-49MS
76
ALPARSLAN SÜRÜCÜ
Turkey
ÇANAKKALE
ERKEK
40-49MS
75
AHMET ARAPOĞLU
Turkey
İSTANBUL
ERKEK
40-49MS
74
ERDEM DEMİR
Turkey
İSTANBUL
ERKEK
40-49MS
73
MURAT IŞIK
Turkey
ANKARA
ERKEK
40-49MS
72
FARUK GEDİKOĞLU
Turkey
MUĞLA
ERKEK
40-49MS
71
AYKUT PINAR
Turkey
BURSA
ERKEK
40-49MS
70
İSMAİL İNCE
Turkey
İZMİR
ERKEK
40-49MS
69
ALİ KEMAL GENÇCAN
Turkey
İSTANBUL
ERKEK
40-49MS
68
HÜSEYİN CEYLAN
Turkey
BURSA
ERKEK
40-49MS
67
ARİF TURAN
Turkey
GİRESUN
ERKEK
40-49MS
66
NİZAM TAŞDEMİR
Turkey
BURSA
ERKEK
40-49MS
65
BİLAL BAĞBANCI
Turkey
BURSA
ERKEK
40-49MS
64
KAAN ERDEK
Turkey
BANDIRMA
ERKEK
40-49MS
63
ENGİN DURMUŞ
Turkey
İSTANBUL
ERKEK
40-49MS
62
ALPER ÖĞÜN
Turkey
BALIKESİR
ERKEK
40-49MS
61
GÜRCAN BAYŞU
Turkey
BURSA
ERKEK
40-49MS
60
ERCAN ŞENSU
Turkey
SAMSUN
ERKEK
40-49MS
59
MURAT İKİS
Turkey
BURSA
ERKEK
40-49MS
58
VOLKAN SEMERCİ
Turkey
BURSA
ERKEK
40-49MS
57
FARUK YILDIRAN
Turkey
BALIKESİR
ERKEK
40-49MS
56
SELİM TÜZÜNTÜRK
Turkey
BURSA
ERKEK
40-49MS
55
SADİ ALKAN
Turkey
BULGARİSTAN
ERKEK
40-49MS
54
İSMAİL DEREBAŞI
Turkey
ZONGULDAK
ERKEK
40-49MS
53
BÜLENT ÇETİN
Turkey
BURSA
ERKEK
40-49MS
52
LÜTFULLAH BEŞİROĞLU
Turkey
İZMİR
ERKEK
40-49MS
51
ADEM GÜNEŞOĞLU
Turkey
SAMSUN
ERKEK
40-49MS
50
MUSTAFA ERİM
Turkey
BURSA
ERKEK
40-49MS
49
AHMET CULHA
Turkey
SİVAS
ERKEK
40-49MS
48
ADEM UZUN
Turkey
ZONGULDAK
ERKEK
40-49MS
47
MURAT YILDIRIM
Turkey
ISTANBUL
ERKEK
40-49MS
46
MAHMUT DOĞRU
Turkey
SAMSUN
ERKEK
40-49MS
45
SERKAN ŞENSU
Turkey
BURSA
ERKEK
40-49MS
44
CİHAN ADLI
Turkey
ANKARA
ERKEK
40-49MS
43
İLYAS GENÇ
Turkey
BURSA
ERKEK
40-49MS
42
HALİL ÇELİK
Turkey
BURSA
ERKEK
40-49MS
41
SERKAN GÜVEN
Turkey
ANKARA
ERKEK
40-49MS
40
ERCAN YILDIRIM
Turkey
BANDIRMA
ERKEK
40-49MS
39
SEDAT ŞAHİN
Turkey
SAMSUN
ERKEK
40-49MS
38
ERDOĞAN ÇINAR
Turkey
İSTANBUL
ERKEK
40-49MS
37
ÇETİN SEYFİ
Turkey
İSTANBUL
ERKEK
40-49MS
36
SERKAN AKTAŞ
Turkey
BURSA
ERKEK
40-49MS
35
KORAY ER
Turkey
ANKARA
ERKEK
40-49MS
34
ÖMER BALKİ
Turkey
BURSA
ERKEK
40-49MS
33
ADEM TUNCEL
Turkey
İSTANBUL
ERKEK
40-49MS
32
ÖZGÜR ÖZTÜRK
Turkey
MUĞLA
ERKEK
40-49MS
31
HASAN ÇAĞRICI
Turkey
ANKARA
ERKEK
40-49MS
30
UMUT BECENE
Turkey
BURSA
ERKEK
40-49MS
29
ŞEFİK GÜLER
Turkey
BURSA
ERKEK
40-49MS
28
BURHANETTİN DEMİREL
Turkey
BURSA
ERKEK
40-49MS
27
MUSTAFA TOPÇU
Turkey
BALIKESİR
ERKEK
40-49MS
26
FATİH KAYA
Turkey
BALIKESİR
ERKEK
40-49MS
25
AZİZ DOĞUŞ ARDA
Turkey
KÜTAHYA
ERKEK
40-49MS
24
SUAT UĞURLU
Turkey
İSTANBUL
ERKEK
40-49MS
23
SERDAR SÜHA TAŞ
Turkey
KKTC
ERKEK
40-49MS
22
BÜLENT ERDEMİR
Turkey
BURSA
ERKEK
40-49MS
21
CENGİZ PENOL
Turkey
İSTANBUL
ERKEK
40-49MS
20
BARIŞ İNCE
Turkey
ÇANAKKALE
ERKEK
40-49MS
19
NİHAT ÜMMETOĞLU
Turkey
MUĞLA
ERKEK
40-49MS
18
ALP KAYMAN
Turkey
ANKARA
ERKEK
40-49MS
17
ZEKERİYA GİDER
Turkey
KARAMAN
ERKEK
40-49MS
16
YAVUZ ALAGEYİK
Turkey
ISTANBUL
ERKEK
30-39MS
15
TAMMAM HAJJ CHEHADE
Turkey
ISTANBUL
ERKEK
30-39MS
14
NURİ AKMEL
Turkey
İSTANBUL
ERKEK
30-39MS
13
NEVZAT BOZKURT
Turkey
BURSA
ERKEK
30-39MS
12
HÜSEYİN KÜÇÜK
Turkey
BURSA
ERKEK
30-39MS
11
MUSTAFA VATANSEVER
Turkey
BURSA
ERKEK
30-39MS
10
ALİCAN YUMRUKÇU
Turkey
MUĞLA
ERKEK
30-39MS
9
MUHAMMET ALİ AKYOL
Turkey
KONYA
ERKEK
30-39MS
8
HASAN ASLANOĞLU
Turkey
BURSA
ERKEK
30-39MS
7
SERCAN BUZUNOĞLU
Turkey
MANİSA
ERKEK
30-39MS
6
ERDEM ÇETİNTAŞ
Turkey
ÇANAKKALE
ERKEK
30-39MS
5
SERKAN ALDOĞAN
Turkey
İSTANBUL
ERKEK
30-39MS
4
ZAFER ÖZTÜRK
Turkey
BURSA
ERKEK
30-39MS
3
VELİHAN ÇAYHAN
Turkey
ANKARA
ERKEK
30-39MS
2
MUAMMER ÇOKYÜRÜR
Turkey
KONYA
ERKEK
30-39MS
1
İLYAS ŞAHİN
Turkey
TRABZON
ERKEK
30-39MS
Detaylı Başvuru Lİstesi İçin Tıklayınız
Copyright © 2016 - All Rights Reserved -
http://forehandspin.com/rules/default.asp
Created by
Sentio Software
Lütfen cevabınızı yazıp gönder tuşuna basınızzzzzz.
Mesaj Gönderilecek Kişi:
Üye Bilgileri Bölümü
aaa
Küçük Chat ve İp Noları
Büyük Chat ve İp Noları
aaaaaaaaaaaaaaaa