Misafir.1058144194 TOURNAMENTS MY MATCHES RATINGS


Forehandspin üyeliği tamamen ücretsizdir.

Forehandspin üyelik şartlarında tek taraflı olarak dilediği zaman değişiklikler yapabilir veya üyeliği sona erdirebilir. Bu işlemler nedeni ile üyeler hiçbir hak talep edemezler.

Üyelik hizmetlerinde olan site içi üyelerle mesajlaşma bölümünde genel ahlaka aykırı hareket edenler, diğer üyeleri gereksiz yere rahatsız edenler üyelikten çıkarılabilirler. Bu konuda Forehandspin tek taraflı işlemler yapabilir.

Üye olan kişiler bu şartları kabul etmiş sayılırlar.

Üyelik Formunu doldurup gönderdiğiniz zaman email adresinizin doğru olup olmadığını kontrol amacı ile bir onay maili gönderilecektir. Bu onay mailinde yazan linki çalıştırarak üye kayıt işleminizi tamamlayınız. Onaylama işleminden sonra sistem tarafından üye kaydınıza ait bilgiler email adresinize gönderilecektir.

Site login işlemleri için email adresi ve şifre bilgileri isemektedir. Ayrıca rating listelerinin tutulması için AD SOYAD bilgilerinizi ve ŞEHİR bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Bu bilgiler rating listelerinde yayınlanabilir. Üye olan kişiler ad soyad ve şehir bilgilerinin yayınlanmasını kabul etmişlerdir.